•  

    Telefon & Gsm

    (+90) 382 215 25 31 - (0542) 484 75 87

 

 

AKSARAY SERT METAL olarak, kurulduğumuz günden bugüne kadar belirlemiş olduğumuz prensipleri hiç taviz vermeden uyguluyor ve bunun neticesinde de başarılı işlere imza atıyoruz.

Firmamız, tüm projelerinin teslim sonrası başlayacak olan, Teknik Destek konularında müşterilerine %100 Memnuniyet esasına dayalı olarak hizmet vermiş ve bu konuda sürekli altyapısını güçlendirmiş bir şirkettir.

Sahip olduğumuz tüm kaynaklarımızı müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanıyoruz. Çağımızın teknolojik gereklerini yerine getirerek,  yaşam alanlarınız için en yüksek verimde projeler üretiyoruz. Yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet ediyoruz. İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını bir arada sunarak, tüm projelerimize uyguluyoruz.

Yapmış olduğumuz tüm projelerde kaliteli ürün ve zamanında teslim prensiplerimizden hiç taviz vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz.

Şirketimizin  başarısındaki  en  önemli  etken  olan çalışanlarımıza , tedarikçilerimize ve yıllardır şirketimize gösterdikleri güvenden  ötürü  müşterilerimize  teşekkürlerimi  sunarım.


AKSARAY SERT METAL
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Mustafa SERT